Gdzie można zrobić kurs prawa jazdy w Warszawie?

Mieszkańcy Warszawy i okolicznych miejscowości mają do wyboru mnóstwo szkół prawa jazdy. Osoby, które stawiają na wysoką jakość kształcenia mogą wybrać szkołę, która działa przy automobilklubie Polski. Szkoła prawa jazdy w Warszawie, która jest integralną częścią automobilklubu może poszczycić się szeregiem absolwentów, którzy pod kierunkiem wysokiej klasy instruktorów zdobyli prawo jazdy. 

Działająca przy warszawskim automobilklubie szkoła prawa jazdy organizuje kursy na prawo jazdy we wszystkich kategoriach za wyjątkiem kategorii D1 i T. W szkole kursanci mogą zdobyć więc uprawniania do kierowania motocyklem, samochodem osobowym lub ciężarowym. Kurs na prawo jazdy obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne. Kursanci mogą wybrać szkolenie teoretyczne metodą e-learning. Szkoła przy automobilklubie Polski proponuje (w cenie kursu) zajęcia na płycie poślizgowej oraz symulator dachowania.

Automobilklub Polski to stowarzyszenie, które zostało założone w roku 1909. Szkoła jazdy działająca przy stowarzyszeniu ma więc bardzo długie tradycje.

Prawo jazdy w Warszawie

Szukasz szkoły nauki jazdy z atrakcyjnymi cenami oraz wysoką zdawalnością?
Sprawdź ofertę AutomobilKlubu Polski www.automobilklubpolski.pl/kalendarz-osk.

Powiązane posty

Leave a Comment