Sale szkoleniowe w Warszawie

Sale szkoleniowe w Warszawie oferowane przez AutomobilKlub Polski bez wątpienia zasługują na polecenie. Idealnie sprawdzają się wówczas, gdy zorganizować trzeba szkolenie, konferencję czy prelekcję. Każda z siedmiu sal, które znajdują się w ofercie AutomobilKlubu jest w pełni wyposażona. Klienci mogą liczyć na wygodne meble, rzutniki multimedialne, tablice. Do tego dochodzi klimatyzacja, która zapewnia komfortowe warunki bez względu na to, jaka temperatura panuje na zewnątrz. W salach może przebywać od dziesięciu do dwustu pięćdziesięciu osób.

Sale zwracają uwagę również lokalizacją. Znajdują się w miejscu, do którego z centrum Warszawy można dojechać zaledwie w około piętnaście minut. Dostać tu można się zarówno własnym samochodem, jak i komunikacją publiczną. Ci, którzy zdecydują się tutaj przyjechać swoim autem, nie muszą martwić się tym, co zrobią z samochodem. Przy ośrodku znajduje się bowiem przestronny, pojemny parking, który dla klientów dostępny jest w pełni bezpłatnie. Nie trzeba ponosić żadnych dodatkowych kosztów.

Oferta wynajmu sal szkoleniowych w Warszawie

Automobilklub Polski oferuje klimatyzowane sale szkoleniowe z nowoczesnym wyposażeniem. Sprawdźcie ofertę – www.automobilklubpolski.pl/opis-sal-szkoleniowo-konferencyjnych.

Powiązane posty

Leave a Comment